Logowanie produktu - znakowanie na produkcie

Logowanie produktu - skuteczna reklama dla firmy

W dobie dużej konkurencji w niemal wszystkich branżach, wysokiej jakości produkt nie wystarcza, aby firma mogła utrzymać wysoką pozycję na rynku. Nieodzowny stał się szeroko rozumiany marketing, którego istotną częścią jest odpowiednie znakowanie stworzonych artykułów i gadżetów reklamowych. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, firma Tomplast oferuje usługę logowania produktu metodami termodruku i tampodruku. Nadruk wykonany w tych technologiach to gwarancja eleganckiego i trwałego oznakowania towarów, a jednocześnie dyskretna ale skuteczna promocja firmy. Bogata paleta barw oraz dokładne i wyraźne odwzorowanie logo z pewnością przyczyni się do zwiększenia rozpoznawalności marki. Znakowanie wykonujemy na różnych powierzchniach: tworzywach sztucznych, szkle, ceramice, drewnie oraz metalu. Na Państwa życzenie przygotowujemy również bezpłatne wizualizacje Waszego logo na produkowanych przez nas wieszakach.

Znakowanie na produkcie metodą termodruku

Termodruk to niezwykle precyzyjna i skuteczna metoda znakowania, polegająca na wtopieniu grafiki w dany materiał. Największą zaletą tej techniki jest możliwość dokładnego przeniesienia wzoru oraz niski koszt wykonania, nawet przy stosunkowo niewielkich nakładach. Logo, dostarczone przez klienta w wersji wektorowej, nadrukowane zostaje na specjalnej folii termicznej, która następnie zostaje wgrzana w powierzchnię. W ten sposób otrzymujemy atrakcyjne, błyszczące znakowanie na produkcie, które będzie doskonałą formą reklamy. Naruk tą metodą wykonujemy głównie na wieszakach odzieżowych. Do wyboru dla naszych klientów mamy szeroką paletę barwną, a otrzymany ostatecznie kolor jest intensywny i dobrze widoczny. W celu ustalenia indywidualnej wyceny logowania techniką termodruku, zapraszamy Państwa do kontaktu z naszymi pracownikami.

Tampodruk - szybki i tani sposób na logowanie produktu

Umieszczanie logo na produkcie o nietypowej, nieregularnej powierzchni stanowi wyzwanie, z którym doskonale radzi sobie metoda tampodruku. Znakowanie tą techniką polega na nakładaniu trwałego barwnika na produkt, przy pomocy miękkiego stempla, nazywanego tamponem. Tampodruk pozwala na wykonanie nadruku specjalną farbą drukarską w dowolnych barwach z palety RAL, Pantone czy CMYK, dlatego możliwe jest bardzo dokładne odwzorowanie kolorów logo. Dzięki zastosowaniu elastycznych stempli o różnych kształtach, możliwe jest naniesienie farby na dowolną powierzchnię, również wklęsłą lub wypukłą. Nadruki tą techniką wykonujemy między innymi na różnego rodzaju opakowaniach, zarówno z tworzyw sztucznych, jak i szkła, drewna czy ceramiki, gadżetach reklamowych, takich jak breloki, długopisy i kubki, sprzęcie elektronicznym i tym podobnych. Tampodruk polecany jest szczególnie w przypadku zamówień wielonakładaowych, ze względu na szybkość realizacji zamówienia i stosunkowo niskie koszty. Logotypy otrzymane tą metodą są zawsze czytelne, o wyraźnych, nasyconych barwach i doskonałej trwałości oraz odporności na zmywanie i światło słoneczne, dlatego idealnie sprawdzają się w roli reklamy i podczas budowania wizerunku marki. Każdy projekt rozpatrujemy indywidualnie, dlatego wszystkich zainteresowanych znakowaniem tampodrukiem zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Znakowanie produktu w Tomplast - dlaczego warto?

Firma Tomplast działa na rynku od 1984 roku. Nasi pracownicy mogą więc pochwalić się wieloletnim doświadczeniem i realizacją wielu projektów dla przedsiębiorstw z branży odzieżowej i nie tylko. Znakowanie produktów metodami termodruku i tampodruku to dziedzina, w której liczy się zarówno odpowiednia wiedza o prawidłowym wykonaniu logotypów i doborze specjalistycznych farb drukarskich, jak i wyposażenie w wysokiej jakości maszyny. Wszystko to znajdziecie Państwo w ofercie naszej firmy. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług i stworzenia wspólnie z nami eleganckiej i trwałej reklamy dla Państwa marki.

Usługi termodrukiem - logo
 • Logo wykonane metodą termodruku.
 • Efekt błyszczącego logo.
 • Do wyboru kilka kolorów, m.in czarny, czerwony, biały, srebrny, złoty, zielony, holograficzny.
Tampodruk 1 kolor
 • Logo wykonane metodą tampodruku.
 • Tworzone w jednym kolorze.
 • Do wyboru dowolny kolor.
Usługi tampodrukiem - logo
 • logo wykonane metodą tampodruku może być wykonane na przedmiotach z tworzyw sztucznych, drewnie, ceramice, szkle, metalu oraz innych drobnych artykułach
 • tworzone w jednym, dwóch, trzech, a nawet czterech kolorach
 • dowolna kolorystyka
Logo na plakietce
 • logo na plakietce to doskonały sposób na spersonalizowanie swoich wieszaków
 • plakietka, na której jest wykonywany nadruk ma kształt elipsy

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

marketing@tomplast.pl
(42) 227 45 24 w. 14