Recykling wieszaków

Firma Tomplast to przedsiębiorstwo, które już od wielu lat podbija rynek jako producent wieszaków odzieżowych. Zdobyte przez lata doświadczenie w przetwórstwie tworzyw sztucznych, utwierdziło nas w przekonaniu jak wiele możemy zrobić, aby zadbać o środowisko i jego kondycję. Wyszliśmy naprzeciw zmieniającym się trendom oraz oczekiwaniom Klientów. Oprócz poszerzenia gamy wieszaków z tworzyw recyklingowych wprowadziliśmy wieszaki z surowców odnawialnych oraz wieszaki biodegradowalne.


Dołącz razem z nami do społeczności EKO i wymień swoje wieszaki na wieszaki bezpieczne dla środowiska.


Jako producent wieszaków z tworzyw sztucznych kładziemy nacisk na dbanie o środowisko i rozsądne wprowadzanie „plastiku” na rynek. Jeżeli chcesz razem z nami zadbać o czystość naszej planety i tym samym zamienić swój biznes w EKO przekaż nam swoje wieszaki, a my znajdziemy rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb.


Recykling wieszaków

Z przeprowadzonych w 2019 roku badań i sporządzanego na ich podstawie raportu (Hanger usage in the UK) wynika, że w tym samym roku w użyciu było ponad 950 mln plastikowych wieszaków. 16% z nich służyło jedynie do transportu po czym były one natychmiast wyrzucane. Problem nawarstwiającego się plastiku nie dotyczy już jedynie takich przedmiotów jak butelki, plastikowe siatki czy słomki. To także problem istniejący w branżach odzieżowych, o których dotychczas się nie mówiło. Zrób coś dla środowiska i zadbaj o to, aby Twoja firma była EKO. Recykling wieszaków to doskonała okazja do tego, aby zadbać o czystość naszej planety. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem formularza online.

Utylizacja tworzyw sztucznych – recykling wieszaków w ofercie tomplast.pl

Wychodząc naprzeciw ekologicznym trendom, jako producent wieszaków, postanowiliśmy zrobić coś dla środowiska, i przyczynić się do poprawy jego jakości. Korzystając z bezpiecznej dla naszej planety technologii i biorąc pod uwagę powolny proces biodegradacji tworzyw sztucznych, rozszerzyliśmy działalność firmy o recykling wieszaków.

Na czym polega recykling wieszaków?

Recykling wieszaków może przebiegać na dwa sposoby – ze zmianą lub bez zmiany struktury chemicznej. Na czym polegają oba procesy? - recykling wieszaków ze zmianą struktury chemicznej może przebiegać w procesie glikolizy, hydrolizy, metanolizy lub pirolizy, które degradują materiał z jakich wykonano przedmiot do związków niskocząsteczkowych lub wyjściowych. - recykling wieszaków bez zmiany struktury chemicznej jest recyklingiem mechanicznym, który polega na rozdrobnieniu przedmiotu wykonanego z tworzywa przeznaczonego do utylizacji. W procesie tym uzyskuje się regranulat lub recyklat.

Recykling wieszaków – technologia odzysku i przerobu surowca

Od tego jaka metoda recyklingu będzie najlepsza, zależy poziom zanieczyszczenia tworzyw. Te tworzywa, które mogą zostać powtórnie użyte i wykorzystane do produkcji, poddaje się recyklingowi chemicznemu – np. hydrolizie.
Recyklingowi mechanicznemu poddaje się z reguły takie odpady jak butelki (PET), rury PCV, profile PVC, folie, i inne. Ich rozdrobnienie umożliwia dodanie innych materiałów, które w połączeniu tworzą mieszaniny, wpływające na wytrzymałość i lepkość recyklatu.
Dzięki odzyskowi odpadów można uzyskać między innymi folie, worki na śmieci, ramy okien PCV, meble ogrodowe, pojemniki, słupki drogowe, czy ekrany przeciwhałasowe.

Ile kosztuje recykling wieszaków – cennik

Firma Tomplast oferuje usługi głównie skierowane do branż z sektora odzieżowego, w których korzysta się z dużej ilości produktów plastikowych takich jak wieszaki. Recykling wieszaków to doskonała forma utylizacji nagromadzonych i niepotrzebnych już przedmiotów, które nadają się do powtórnego odzysku. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej na temat usług. Gwarantujemy atrakcyjne i konkurencyjne ceny.
Skorzystaj z formularza online i skonsultuj się z naszymi specjalistami. Niech Twój biznes stanie się Eko i wspomoże nas w walce o czystsze środowisko.

Recykling wieszaków – skorzystaj z usług specjalistów!

Firma Tomplast to przedsiębiorstwo, które już do wielu lat podbija rynek jako producent wieszaków odzieżowych. Zdobyte przez lata doświadczenie w przetwórstwie tworzyw sztucznych, utwierdziło nas w przekonaniu, jak wiele możemy zrobić, aby zadbać o środowisko i jego kondycję. Wyszliśmy naprzeciw zmieniającym się trendom oraz oczekiwaniom, i poszerzyliśmy nasze usługi o recykling wieszaków. Jako producent tych produktów wiemy najlepiej, jak ważny jest nasz wspólny interes w poprawie czystości ekosystemu. Mając możliwości technologiczne, chcemy przyczyniać się do lepszego poziomu życia.
Już 70% naszych wieszaków pochodzi z tworzywa recyklingowego! Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie. Zapytaj nas o recykling wieszaków i dołącz do społeczności EKO.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

marketing@tomplast.pl
(42) 227 45 24 w. 14