O nas

O nas

Tomplast - Hersteller von Kleiderbügeln

Początki firmy sięgają 1984 i związane są z produkcją artykułów elektroinstalacyjnych z tworzyw sztucznych. Z biegiem czasu, w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku (rozwój największego w Europie Środkowo-Wschodniej Centrum Odzieżowego - Tuszyn, Rzgów, Głuchów) Tomplast rozpoczął produkcję wieszaków odzieżowych. Zdobyte doświadczenie w przetwórstwie tworzyw sztucznych, wysoka jakość oferowanych produktów oraz profesjonalne podeście do Klienta, zaowocowały szybkim rozwojem przedsiębiorstwa. Wkrótce Tomplast stał się jednym z wiodących producentów wieszaków odzieżowych w całym kraju.

 

Wrażliwość na zmieniające się potrzeby rynku oraz wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom Klientów, spowodowały, że działalność oparta początkowo o produkcję wieszaków odzieżowych, została rozszerzona o dystrybucję dodatków krawieckich. Aktualnie Tomplast tworzy sieć firmowych hurtowni dodatków krawieckich, które oferują nie tylko szeroki wybór towarów, miłą atmosferę i fachowe doradztwo, ale także indywidualne podejście do Klienta.


Swoją obecną pozycję firma zawdzięcza nie tylko dbałości o jakość sprzedawanych towarów, ale w dużej mierze pracownikom, którzy wykonują swoją pracę rzetelnie i z zaangażowaniem oraz dokładają wszelkich starań, aby jak najlepiej sprostać Państwa potrzebom oraz wymaganiom.


Wszystkich zainteresowanych działaniem firmy Tomplast zachęcamy do obejrzenia filmu:

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

marketing@tomplast.pl
(42) 227 45 24 w. 14