Usługi wtrysku

Wieloletnie doświadczenie w przetwórstwie tworzyw sztucznych sprawiło, że dziś możemy cieszyć się z bycia jednym z wiodących producentów wieszaków odzieżowych, dystrybutorem dodatków krawieckich, a także usługodawcą wtrysku. Nasza hala produkcyjna wyposażona jest w kilkanaście wtryskarek renomowanych marek tj. Engel, Arburg czy Haitian. Te nowoczesne maszyny wyposażone w roboty i urządzenia peryferyjne umożliwiają duże moce produkcyjne.


Usługa wtrysku dedykowana jest Klientom z różnych branż. Wiedza, kwalifikacje naszych pracowników, dokładność pomiarów oraz wykonywanie prób przekłada się na zadowolenia Klienta. W stałej produkcji przetwarzamy surowce PP, PS, ABS oraz tworzywa biodegradowalne. Możemy podjąć się również wykonania wyrobów z innych tworzyw na specjalne życzenie klienta.


Technologia wtrysku, daje ogromne spectrum możliwości, od niewielkich skomplikowanych kształtów do dużych precyzyjnych wyrobów. Standardowo nasze produkty są w kolorystyce białej, czarnej, szarej oraz przeźroczystej. Jednak każdy produkt może zostać dostosowany do indywidualnych potrzeb Klienta pod względem kolorystki. Dodatkowo produkt może zostać oznakowany poprzez naniesie logo czy też innego dowolnego nadruku metodą tampodruku oraz termodruku. Wyrób może zostać również uszlachetniony poprzez poddanie go procesowi lakierowania.

Czym są wtryskarki?

Wtryskarka jest urządzeniem, które umożliwia usługi wtryskowe za sprawą przetwarzania tworzyw sztucznych. Składa się ze zbiornika w kształcie leja, za pośrednictwem którego do cylindra trafia surowiec w postaci granulatu. Wtryskiwanie tworzywa termoplastycznego umożliwia jego formowanie. Urządzenie składa się z układu uplastyczniającego, narzędziowego, napędowego i sterującego, a także z takich podzespołów jak zespół napędowy, wtryskowy, forma i zamknięcie.

Jak działa wtryskarka?

Usługa wtrysku polega na uplastycznieniu tworzywa wewnątrz cylindra. Powstały granulat wtryskiwany jest do formy pod dużym ciśnieniem wewnętrznym przez tłok. Stopiony wcześniej surowiec (wypraska), zastyga za sprawą procesu chłodzenia. Ślimak przetłacza tworzywo w stronę dyszy. Następuje odsunięcie się cylindra i otwarcie formy, z którego wypada gotowa wypraska.

Usługi wtryskowe – cena

Zakres naszych usług obejmuje wtryskiwanie granulatu z tworzywa sztucznego. Jeżeli szukasz profesjonalnej firmy wyposażonej w wysokiej jakości sprzęt, skontaktuj się z naszymi fachowcami. Usługa wtrysku charakteryzuje się konkurencyjnymi i atrakcyjnymi cenami.

Sprawdź, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić. Tanie usługi wtryskowe to wiele możliwości dla Twojego biznesu.

Profesjonalne usługi wtrysku w Tomplast

Wieloletnie doświadczenie w branży sprawiło, że staliśmy się jednym z wiodących producentów wieszaków przeznaczonych dla przemysłu odzieżowego. Idąc z potrzebą stałego rozwoju, poszerzyliśmy naszą ofertę o kolejne usługi. Z uwagi na wysoce rozwinięte zaplecze technologiczne oferujemy usługi wtrysku wykonywane przez doświadczonych ekspertów.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z naszymi konsultantami i skorzystaj z atrakcyjnych cenowo usług.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

marketing@tomplast.pl
(42) 227 45 24 w. 14