Usługi tampodrukiem - logo
tomplast - tampodruk
tomplast - tampodruk
  • logo wykonane metodą tampodruku może być wykonane na przedmiotach z tworzyw sztucznych, drewnie, ceramice, szkle, metalu oraz innych drobnych artykułach
  • tworzone w jednym, dwóch, trzech, a nawet czterech kolorach
  • dowolna kolorystyka

Jeżeli szukasz skutecznej metody znakowania produktu, wybierz usługę tampodruku oferowaną przez naszą firmę. Tampodruk jest to nakładanie farby drukarskiej na znakowany obszar. Farba nanoszona jest za pomocą miękkiego, przeważnie silikonowego stempla, który nazywamy tamponem. Tampony występują w przeróżnych kształtach, są niezwykle elastyczne i z łatwością dopasowują swój kształt do kształtu zadrukowanego przedmiotu. Dzięki temu znakowanie zarówno wklęsłych jak i wypukłych powierzchni jest bardzo proste. Tampodruk stosujemy najczęściej do druku na przedmiotach z tworzyw sztucznych, drewnie, ceramice, szkle i metalu, oraz innych drobnych przedmiotach. Jest to niezastąpiona technika dzięki której logotypy są bardzo wyraźne, czytelne, trwałe i doskonale odwzorowują oryginalny wygląd. Farby tampodrukowe powstają w oparciu o wzornik kolorystyczny RAL, Pantone czy CMYK. Tampodruk jest popularny i często wykorzystywany ze względu na niską cenę oraz duże możliwości w znakowaniu zarówno niewielkiej, jak i dużej ilości gadżetów. Bardzo ważnym czynnikiem w tej technice jest odpowiedni dobór farby do znakowanego gadżetu.

Tampodruk wykonujemy
- na wieszakach plastikowych z polistyrenu i polipropylenu - na wieszakach drewnianych
- na gadżetach reklamowych, np. długopisach, kubkach, smyczach
- na opakowaniach kosmetyków: plastikowych butelkach i szklanych słoikach
- na sprzęcie AGD, np. na panelach sterowania do pralek
- na sprzęcie medycznym, np. na ciśnieniomierzach
- na dodatkach krawieckich, np. centymetrach
- na sprzęcie do sprzątania, np. na mopach.


Czym jest tampodruk?

Znakowanie produktu tampodrukiem polega na nakładaniu barwnika, farby drukarskiej na produkt, na którym chcemy, aby znalazło się oznaczenie. Materiał znakowany jest za pośrednictwem stempla – tamponu, który swoją budową przypomina tradycyjne pieczątki. Tampon z farbą dociskany jest w miejscu znakowania a odciśnięte logo lub napis jest dodatkowo poddawane suszeniu. W ten sposób powstaje wysoce trwały nadruk.
Usługa tampodruku wykorzystywana jest głównie w przypadku gadżetów oraz innych przedmiotów, których powierzchnia jest nieregularna. Farba, którą stosuje się podczas znakowania, jest równie istotna. Odpowiednio dobrana do materiału, z jakiego wykonano przedmiot, sprawia, że powstałe logo tampodrukiem jest praktycznie niemożliwe do usunięcia. Nadruk powstający podczas procesu, charakteryzuje się wysoką rozdzielczością oraz dobrym nasyceniem barw.
Z uwagi na dużą częstotliwość, z jaką pracuje urządzenie, usługa tampodruku jest możliwa do zrealizowania w krótkim czasie.
Nie ma większego znaczenia, na jakim materiale odbywa się znakowanie produktu tampodrukiem. Urządzenie doskonale radzi sobie z powierzchniami plastikowymi, metalowymi, czy drewnianymi o nieforemnych kształtach, trudnodostępnych dla tradycyjnych drukarek lub urządzeń stemplujących.

Usługi tampodrukiem – zalety

Do głównych zalet wykonywania oznaczeń tą metodą, należy szybkość stemplowania, doskonała jakość nadruku, szybki czas realizacji w przypadku oznaczania wielu produktów, a także dość tania usługa całego procesu. Dodatkowo powstające na powierzchniach produktu napisy lub logo tampodrukiem są odporne na ścieranie oraz czynniki zewnętrze takie jak choćby woda.

Tampodruk czy sitodruk – która metoda jest skuteczniejsza?

W przypadku produktów, które ciężko jest zadrukować, lub takich, których powierzchnia nie daje większych możliwości oznaczenia, najlepszym wyborem będzie znakowanie produktu tampodrukiem. Dodatkowym atutem urządzenia jest możliwość użycia farb nadających specjalny efekt wykończeniowy np. metaliczny lub brokatowy. Wykorzystanie tej techniki druku gwarantuje, że wykonane logo tampodrukiem będzie miało doskonałą jakość.

Usługa tampodruku – cena

Usługi tampodrukiem to gwarancja niskiej ceny przy doskonałej jakości nadruku. Oferujemy wiele wariantów znakowania. Aby dowiedzieć się więcej, skorzystaj z formularza dostępnego na stronie. Zapytaj nas o znakowanie produktu tampodrukiem oraz o koszty z tym związane. Podaj liczbę produktów oraz kolor, a my wycenimy usługę specjalnie dla Ciebie.
Dla lepszej orientacji jak wyglądają oznaczone produkty, na życzenie klientów wykonujemy bezpłatne wizualizacje na naszych wieszakach. Skorzystaj z taniej usługi tampodrukiem i ciesz się z efektownej reklamy Twojego biznesu.

Znakowanie produktu – tampodruk w Tomplast

Jesteśmy firmą, której początki sięgają 1984 roku. Przez ten długi okres wyposażyliśmy wielu naszych klientów w doskonałe produkty, których jesteśmy producentem. W odpowiedzi na zapotrzebowania rynkowe ciągle rozwijamy i poszerzamy nasze zaplecze technologiczne. Dzięki sukcesywnemu podnoszeniu standardów staliśmy się jednym z liderów w produkcji wieszaków w kraju oraz Europie.
Dotychczasowe doświadczenie zdobyte w przetwórstwie tworzyw sztucznych skłoniło nas do rozszerzania oferty Tomplastu. Dziś to nie tylko produkcja wieszaków, ale i usługa tampodruku, po którą coraz chętniej sięgają nasi stali oraz nowi klienci. Znakowanie produktu tampodrukiem to doskonała forma wizytówki Twojej firmy.
Skorzystaj z bogatego doświadczenia naszych fachowców. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie. Wykonane logo tampodrukiem stanie się dyskretną reklamą na Twoich artykułach.

 

 

Tampodruk 1 kolor: 

Koszt wstępny: matryca na logo: 169 zł netto/jednorazowo (brak opłaty przy zamówieniu min. 5000 sztuk).

Minimalne zamówienie: 1000 sztuk

Dostarczenie logo: wersja wektorowa 

Termin realizacji: do 7 dni roboczych

 

Tampodruk 2 kolory: 

Koszt wstępny: matryca na logo: 189 zł netto/jednorazowo (brak opłaty przy zamówieniu min. 5000 sztuk).

Minimalne zamówienie: 1000 sztuk

Dostarczenie logo: wersja wektorowa 

Termin realizacji: do 7 dni roboczych

 

 

Tampodruk więcej kolorów: 

Wykonujemy również nadruki trzy oraz czterokolorowe. 

 

 

Wykonujemy bezpłatne wizualizacje logo na naszych wieszakach!
Więcej informacji: marketing@tomplast.pl lub tel. 42 227 45 24 w. 14.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

marketing@tomplast.pl
(42) 227 45 24 w. 14