Wieszaki do pralni
wieszaki-do-pralni
wieszaki-do-pralni

W naszej ofercie znajdują się również wieszaki idealnie nadające się do pralni chemicznych, hoteli, ośrodków wypoczynkowych, restauracji, domów studenckich czy sanatoriów. Wieszaki dedykowane do pralni charakteryzują się lekkością, trwałością i wysokim poziomem elastyczności. Wieszaki W09, W10, W15, W18, W26 mały i duży najlepiej sprawdzą się dla wymienionych działalności gospodarczych. Sprawdzą się one zarówno dla konfekcji lekkich jak i swetrów, bluz, żakietów czy kurtek. Wieszaki do pralni chemicznych standardowo są w kolorze białym i czarnym. Jednak na specjalne zamówienie mogą być wykonane w dowolnej kolorystyce. Dodatkowo, aby nadać indywidualnego charakteru produktom możemy nanieść metodą tampodruku lub termodruku Państwa logo firmowe.


Wieszaki do pralni

W naszej szerokiej ofercie znajdziesz wieszaki do pralni wykonane z trwałych i solidnych materiałów. Jeżeli prowadzisz usługi dla klientów indywidualnych, dla firm oraz instytucji – hoteli, restauracji, lub innych, sprawdź produkty z asortymentu Tomplast. Lekkie, mocne i ultra cienkie wieszaki do pralni mogą stać się wyposażeniem Twojej firmy.
Zadzwoń lub skonsultuj się z naszymi doradcami za pośrednictwem formularza online dostępnego na stronie. Wybierz produkty, które usprawnią pracę Twojego biznesu.

Wieszaki do pralni chemicznych – oferta

Jesteśmy wiodącym producentem wieszaków w kraju oraz za granicą. Nasza bogata oferta to także wieszaki do pralni dedykowane dla przedsiębiorstw prowadzących działalność opartą na dużej rotacji klientów. Proponowane przez nas produkty sprawdzą się nie tylko w tradycyjnych pralniach chemicznych, ale i w hotelach, ośrodkach wypoczynkowych, restauracjach, w domach studenckich, sanatoriach, lub innych wyposażonych we własne zaplecza gospodarcze instytucji. 

Wieszaki pralnicze – cena

Wieszaki do pralni pakowane są zbiorczo w kilku wariantach. Bez względu na to, jaki z nich wybierzesz, nasze produkty wyróżnia atrakcyjna i konkurencyjna cena. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, zadzwoń lub skorzystaj z konsultacji z naszymi specjalistami. Tanie wieszaki do pralni to wybór, który gwarantuje ekonomiczne podejście do prowadzenia własnej działalności, a także praktyczny produkt, który usprawni pracę Twojej firmy.

Tomplast – wieszaki do pralni dla Twojego biznesu

W branży jesteśmy już od wielu lat. To dzięki tak długiemu stażowi i doświadczeniu, prowadzimy usługi na najwyższym poziomie, dbając o satysfakcję i zadowolenie tych, którzy nam zaufali. W naszej ofercie nie mogło zabraknąć produktów, których sami jesteśmy producentem. Wieszaki do pralni kierujemy dla klientów biznesowych prowadzących działalność opartą na wysokim poziomie rotacji osób korzystających z ich usług.
Skontaktuj się z nami i zadbaj o wyposażenie własnej firmy w produkty wysokiej jakości i zamów wieszaki do pralni w atrakcyjnych cenach. Wybierz artykuły z naszego asortymentu pochodzącego w 70% z tworzywa recyklingowego.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

marketing@tomplast.pl
(42) 227 45 24 w. 14